PLAKETT, glas, Das Gleichnis vom Netz, Björn Wiinblad, Rosenthal.

131304. PLAKETT, glas, Das Gleichnis vom Netz, Björn Wiinblad, Rosenthal.

Oktagonal form. Dekor delvis i relief. Förgyllda detaljer. Dekor med figurer i båtar, fiskar samt vattenväxter.
30,5x30,5 cm.

Förgyllning med slitage. Behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5x30,5 cm.

Antal besök: 1 146