1312382. VAS, keramik, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

höjd 20 cm.

bruksslitage.

höjd 20 cm.

bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Kalmar Auktionsverk
Ort
Kalmar, Sverige
Placering
F3
Föremålsnr
1312382

Om auktionshuset

Namn
Kalmar Auktionsverk AB
Momsnr
SE556940372701
Org.nr
556940-3727
Telefon
0770-780888
Adress

Slöjdaregatan 1
393 53 Kalmar
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 89