VAS, keramik, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

1312382. VAS, keramik, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

höjd 20 cm.

bruksslitage.

höjd 20 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 169