NYCKELSKÅP, trä, allmoge, 1800-tal.

131197. NYCKELSKÅP, trä, allmoge, 1800-tal.

Innehållande 10 äldre hänglås, höjd 57, bredd 58,5 cm, djup 19,5 cm.

Slitage, bortskavd färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bortskavd färg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 080