BORD, nyrennäsans, 1800/1900-tal.

131174. BORD, nyrennäsans, 1800/1900-tal.

Valnöt samt nalnötsrot. Längd 117 cm, bredd 63 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 401