KARMSTOLAR, 1 par, BORD på pelarfot. 18/1900-tal.

13114. KARMSTOLAR, 1 par, BORD på pelarfot. 18/1900-tal.

Bordets diameter 65,5, höjd 75 cm.

Renoverat. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat. Slitage.

Antal besök: 588