SERVERINGSDISK, 19/2000-tal.

SERVERINGSDISK, 19/2000-tal.
13108. SERVERINGSDISK, 19/2000-tal.

Bemålad med motiv av mat och dryck. Längd 145, bredd 61, höjd 76 cm.

Slitage. Skiva ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skiva ej original.

Antal besök: 1 606