BRICKA, plast, trol. Spisani, inköpt på firma Svenskt Tenn.

131075. BRICKA, plast, trol. Spisani, inköpt på firma Svenskt Tenn.

Längd 69 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 69 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 769