TRUMPET, 1900-talets först hälft, Bessons & Co, London W.C.

131073. TRUMPET, 1900-talets först hälft, Bessons & Co, London W.C.

Längd 51 cm.

Slitage.
Väska med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51 cm.

Slitage.
Väska med skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 137