SPARBÖSSOR, 2 st, mekaniska, "Artillery bank" och "Organ bank".

13103. SPARBÖSSOR, 2 st, mekaniska, "Artillery bank" och "Organ bank".

Höjd 13,5 resp 18.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 resp 18.

Antal besök: 1 080