HERRBANDSUR, Omega Automatic Seamaster, boett 14k guld.

130792. HERRBANDSUR, Omega Automatic Seamaster, boett 14k guld.

Urtavla diameter ca 3 cm.
Länk i förgylld metall, töjbart.

Slitage, fläckar, repor. Möjligen sprickor i glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 3 cm.

Antal besök: 1 449