FIGURINER 2 st, stengods, "Viktoria" samt "Gustav" ur serien Sekelskifte, Lisa Larson.

130788. FIGURINER 2 st, stengods, "Viktoria" samt "Gustav" ur serien Sekelskifte, Lisa Larson.

Höjd 10,5 resp 12 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter/nagg på Gustav, tillverkningsdefekt på Viktorias klänning. Lagning på Gustav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 resp 12 cm.

Antal besök: 959