VAS, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors.

130780. VAS, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors.

Signerad EL 4960-U, höjd ca 16 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 5 260