POTTSKÅP, mahogny, 1800-tal.

POTTSKÅP, mahogny, 1800-tal.
130776. POTTSKÅP, mahogny, 1800-tal.

Öppningsbar överdel, ovandel med tvättställ i plåt, skåp och lådor med insats. Höjd 86, längd 87, djup 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 118