BORDSLAMPOR, 5 st, bl.a Donau, Mag.

1307739. BORDSLAMPOR, 5 st, bl.a Donau, Mag.

Bordslampa, Donau 5, lampfotens höjd ca 44 cm, lampskärmens diameter ca 34 cm, lampfot med lampskärm ca 47 cm hög.
Bordslampa, 2 st, Mag, modell nr. 248, lampfotens höjd ca 34 cm, lampskärmens diameter ca 14 cm, lampfot med lampskärm ca 44 cm hög.
Bordslampor, modell nr. 98, lampfotens höjd ca 58 cm, lampskärmens diameter ca 47 cm, lampfot med lampskärm ca 74 cm hög.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, åldersslitage, ytsmuts, anlupen metall på övriga, större repor på båda med modell nr. 98.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 354