Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KARL LUNDBORG. Jaktstilleben med fasaner. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad K.Lundborg och daterad 1937.
130758. KARL LUNDBORG. Jaktstilleben med fasaner. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad K.Lundborg och daterad 1937.
55 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 567