PA HÖGTALARE PAR Torque 100W 8ohm.

1307445. PA HÖGTALARE PAR Torque 100W 8ohm.

Höjd 52cm
Bredd 44cm
Djup 28cm.

Bruksslitage några bucklor, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52cm
Bredd 44cm
Djup 28cm.

Antal besök: 3 360