MATSALSSTOLAR, 6 stycken, teak.

130670. MATSALSSTOLAR, 6 stycken, teak.

1960-tal.

bruksslitage samt omlimmade fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

Antal besök: 1 073