SOFFBORD, orientalisk stil, 1900-talets andra hälft.

13061. SOFFBORD, orientalisk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 124, bredd 65, höjd 52 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 028