OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Bornholm. Olja på duk. Signerad Houlberg.

130619. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Bornholm. Olja på duk. Signerad Houlberg.

64x95 cm.

Krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x95 cm.

Krakelyrer.

Antal besök: 1 537