MANDOLINER, 2 st, Levin.

130553. MANDOLINER, 2 st, Levin.

Levin, längd 65 och 67 cm. Extra strängar medföljer.

Sprickor, skador, repor, omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 107