DALAHÄST, 1900-tal.

DALAHÄST, 1900-tal.
1305441. DALAHÄST, 1900-tal.

höjd 34 cm, längd 32 cm.

naggar på öron.

Gör en kostnadsfri värdering!
1305441. DALAHÄST, 1900-tal.

höjd 34 cm, längd 32 cm.

naggar på öron.

Antal besök: 572