FÖNSTERBORD, 2 st, trä, nyrenässans sent 1800-tal.

130486. FÖNSTERBORD, 2 st, trä, nyrenässans sent 1800-tal.

Höjd 72,5 cm och 74,5 cm.
59x43 cm och 65x44 cm.

Slitage, skador, spricka, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72,5 cm och 74,5 cm.
59x43 cm och 65x44 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 748