BÅTMODELL "Ångaren Bohuslän", 1900-talets mitt.

130478. BÅTMODELL "Ångaren Bohuslän", 1900-talets mitt.

Delvis bemålat trä. Längd 89 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 3 404