ANDERS ZORN. Dalkulla. Litografiskt tryck. Signerad Zorn i trycket.

130452. ANDERS ZORN. Dalkulla. Litografiskt tryck. Signerad Zorn i trycket.

Bladmått: 49x39 cm.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 49x39 cm.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 4 212