FOTOGRAFI, "Skådespelaren Stellan Skarsgård som Raol Wallenberg". 70 x 100 cm, Pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.

130431. FOTOGRAFI, "Skådespelaren Stellan Skarsgård som Raol Wallenberg". 70 x 100 cm, Pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.

Stellan Skarsgård som Raoul Wallenberg 11 juli 1989. Skarsgård är skådespelare med svensk och
internationell karriär. Han är känd för att varva tunga, "intellektuella" filmer med stora, påkostade
Hollywood-produktioner. 70 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 338