FOTOGRAFI, "Maskinrum på biograf i Göteborg". Pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.
130416. FOTOGRAFI, "Maskinrum på biograf i Göteborg". Pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.
Maskinrum på biograf, Göteborg 18 november 1941. 30 x 40 cm.