MIA SANDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 201/300.

130413. MIA SANDBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 201/300.

A Copland duo, 60 x 90 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

A Copland duo, 60 x 90 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 071