HÖRNSKÅP, vitmålat, 1700-tal.

HÖRNSKÅP, vitmålat, 1700-tal.
130376. HÖRNSKÅP, vitmålat, 1700-tal.

Längd 105, djup 62, höjd 198 cm.

Med senare underrede. Slitage, skador, renoverat och kompletterat. Maskstungen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 721