ASSIETTER, 4 st, "Zebra", Eugen Trost för Gefle Porslinsfabrik, Uppsala-Ekeby.

130242. ASSIETTER, 4 st, "Zebra", Eugen Trost för Gefle Porslinsfabrik, Uppsala-Ekeby.

Randig dekor i svart och vitt.
Diameter, 20 cm.

Besticksrepor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter, 20 cm.

Besticksrepor. Bruksslitage.

Antal besök: 3 756