Auktionshuset Kolonn
Leksaker
ELASTOLIN LINEOL WESTERNFIGURER, DJUR och SOLDATER i massa . Cirka 25 delar.
130232. ELASTOLIN LINEOL WESTERNFIGURER, DJUR och SOLDATER i massa . Cirka 25 delar.
7,5 cm serie.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
7,5 cm serie.
Skador och slitage.
Auktionshuset Kolonn
698