JÄRNGRYTA på ben, 1800-1900-tal.

130175. JÄRNGRYTA på ben, 1800-1900-tal.

3 bent, Diameter 53, höjd 48 cm.

Bruksslitage, benen skarvade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, benen skarvade.

Antal besök: 1 914