SKULPTUR, Gjutmassa, sign "G Ruggeri", 1900-talets andra hälft.

130165. SKULPTUR, Gjutmassa, sign "G Ruggeri", 1900-talets andra hälft.

Kvinna. Bär även djupstämpel. Höjd 61 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 6 448