OKÄND KONSTNÄR. Belägring anno 1657, gravyr, 16/1700-tal.

13011. OKÄND KONSTNÄR. Belägring anno 1657, gravyr, 16/1700-tal.

27 x 33,5 cm.

Veck och skador. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 33,5 cm.

Antal besök: 1 219