VAS, Goebel, numrerad 1389/1500.

130073. VAS, Goebel, numrerad 1389/1500.

Motiv av Renoir, "Danse en ville", höjd 23,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 161