ELASTOLIN TYSKA SOLDATER, cirka 30 stycken. 1930 - 1940.

129960. ELASTOLIN TYSKA SOLDATER, cirka 30 stycken. 1930 - 1940.

7,5 cm serie.

Nästan alla med påmålad guldfärg som gradbeteckning och hjälmmärke. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm serie.

Antal besök: 871