RUSTNING, DEKORATION, för teater och tornerspel, 1800-tal.

12992. RUSTNING, DEKORATION, för teater och tornerspel, 1800-tal.

Hjälm, harnesk, handskar i plåt, ben och armar i ringbrynjeimitation med liv i tyg,monterad på träställning, höjd 185 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 255