PARTI SILVER, 30 delar, 1800/1900-tal. Ca 1038 gram.

129917. PARTI SILVER, 30 delar, 1800/1900-tal. Ca 1038 gram.

10 gafflar, 14 skedar, servettring, gräddkanna, sockerskål, tandborste, kaktång samt druvsax.

Slitage samt mindre skador. Tandborsten saknar borst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 035