Mestadels halvblonda delar, Bestående av: 5 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, 7 assietter, 1+1 skål på fot, kaffekanna, 1+1+1+1 uppläggningsfat, ljuslykta, 8 st udda kaffefat medföljer.
Slitage, nagg.