OKÄND KONSTNÄR. Solbelyst trädgård med pickande höns. 1900-talets först hälft. Olja på duk. Signerad H.Dalen.

129875. OKÄND KONSTNÄR. Solbelyst trädgård med pickande höns. 1900-talets först hälft. Olja på duk. Signerad H.Dalen.

Bildyta 30 x 40 cm.

Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 40 cm.

Skador på ram.

Antal besök: 1 157