MORTLAR och STÖTAR, mässing, samt MALMKLOCKA, Bersbo.

129862. MORTLAR och STÖTAR, mässing, samt MALMKLOCKA, Bersbo.

Klockans höjd ca 12 cm.
Mortlar, bl.a. metallslöjden i Gusum. V.Fongs med mera.

Slitage, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockans höjd ca 12 cm.

Slitage, märken, bucklor.

Antal besök: 1 964