KRYDDSKRIN, allmoge, 1800-tal.

129861. KRYDDSKRIN, allmoge, 1800-tal.

22,5 x 16 x 7 cm.

Slitage. spricka i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 16 x 7 cm.

Slitage. spricka i botten.

Antal besök: 1 206