PÄLSAR samt MÖSSOR, Ljus päls samt mocka, ca. storlek 36/38, 1900-tal.

129843. PÄLSAR samt MÖSSOR, Ljus päls samt mocka, ca. storlek 36/38, 1900-tal.

Kyller of Sweden samt Pälscity, M. Grönwall, Helsingborg.
Rygglängd 92 cm samt 112 cm.

Bruksslitage.
Ljus päls med smärre hål på foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 92 cm samt 112 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 096