VASER samt VATTENKARAFF, flussglas, 1800-tal.

129814. VASER samt VATTENKARAFF, flussglas, 1800-tal.

Högsta höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 103