Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
GEORG HULT. Besvärsgatan, Oskarshamn. Pastell, signerad och daterad 1955.
129803. GEORG HULT. Besvärsgatan, Oskarshamn. Pastell, signerad och daterad 1955.
31x23,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x23,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
1 657