MATSALSMÖBEL, 7 delar, teak, 1900-talets tredje kvartal.

129761. MATSALSMÖBEL, 7 delar, teak, 1900-talets tredje kvartal.

Bordet märkt David Nygrens Möbelfabrik Målilla, längd 149, bredd 89, höjd 73 cm.
Stolarnas höjd 81 cm.

Bruksslitage, någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd 81 cm.

Bruksslitage, någon fläck.

Antal besök: 1 401