RING, 18 kt vitguld med en blå spinell 8 ct, enligt uppgift, gammalslipade och modernt slipade briljanter samt diamanter 8/8 ca 0.35 ct.

129713. RING, 18 kt vitguld med en blå spinell 8 ct, enligt uppgift, gammalslipade och modernt slipade briljanter samt diamanter 8/8 ca 0.35 ct.

Storlek 17 ½, vikt 18 gram. Signerad Bo Klevert, stämplad Stockholm 1997.

Ring in 18 K white gold with a blue spinel 8 cts, according to information, old-cut, modern and single cut diamonds approx. 0.35 cts. Signed by Bo Klevert, hallmarked Stockholm 1997.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 866