RING, 18 kt guld med briljanter 0.50 ct och carréslipade rubiner 0.15 ct, vikter enligt gravyr. Stämplad WAB (WA Bolin).

129646. RING, 18 kt guld med briljanter 0.50 ct och carréslipade rubiner 0.15 ct, vikter enligt gravyr. Stämplad WAB (WA Bolin).

Storlek 17 ¼, vikt 4.8 gram.

Ring in 18 K gold with diamonds 0.50 cts and square cut rubies 0.15 cts, weights according to engraving. Hallmarked WAB (WA Bolin).

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17 ¼, vikt 4.8 gram.

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 910