129646. RING, 18 kt guld med briljanter 0.50 ct och carréslipade rubiner 0.15 ct, vikter enligt gravyr. Stämplad WAB (WA Bolin).
Storlek 17 ¼, vikt 4.8 gram.
Ring in 18 K gold with diamonds 0.50 cts and square cut rubies 0.15 cts, weights according to engraving. Hallmarked WAB (WA Bolin).
Smärre bruksslitage.