ELASTOLIN 8 marscherande arbetare från RAD med olika redskap.

129563. ELASTOLIN 8 marscherande arbetare från RAD med olika redskap.

7,5 cm serie.

Bra skick med smärre skador och slitage samt färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm serie.

Antal besök: 939