FLASKOR, 2 st porslin, 1900-talets början.

129519. FLASKOR, 2 st porslin, 1900-talets början.

1 st Fyllesvin, höjd ca 19 cm
1 st Fiskargubbe, höjd ca 19 cm.

Nagg, slitage, glasyrsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Fyllesvin, höjd ca 19 cm

Nagg, slitage, glasyrsläpp.

Antal besök: 1 112