ELASTOLIN 17 stycken tyska, belgiska och franska soldater. 10 cm serien. Cirka 1920-tal.

129516. ELASTOLIN 17 stycken tyska, belgiska och franska soldater. 10 cm serien. Cirka 1920-tal.

Höjd 105 mm. Bland andra "Soldaten im Nahkampf".

Smärre skador och slitage. Delvis färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844